Kameralne Studio Fryzjerskie dla mężczyzn zaaranżowane w mieszkaniu na 10 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Alternatywa między klasycznym barbershop-em, a salonem fryzjerskim!

Rekomendacje

Prywatność

Dzięki arranżacji mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej uzyskaliśmy prywatność nie dostępną w żadnym usługowym lokalu przy ulicy. Udało mi się stworzyć przestrzeń w której w jednej najważniejszą osobą w pomieszczeniu jest nasz gość. Który nie musi słuchać innych osób , czy dźwięków suszarki na stanowisku obok.

Profesjonalizm

Optymalizacja, prostota i minimalizm z dodatkiem roślin to wiodące motywy pracowni. Dwa oddzielne przestronne i komfortowe pomieszczenia wyposażone w to co niezbędne aby profesjonalnie zająć się wizerunkiem naszych gości.

Swoboda

Unikatowość miejsca, przytulne wnętrza, swobodna atmosfera, profesjonalne doradztwo pozwalają w pełni odprężyć się w fotelu z kawą w dłoni spoglądając na zachwycający widok za oknem, a wszystko to uzupełnione elektroniczną relaksującą muzyką, która odpowiednio wypełnia drugi plan.

WIZERUNEK WART MILIONY EURO

Założyciel

Piękno tkwi w prostocie i funkcjonalności.

Jestem zdyscyplinowanym twórcą kształtów kierującym się wyobraźnią,  pewnością siebie i poczuciem estetyki podczas pracy. Według zasady:

” Obsługuj ludzi tak jak sam chciałbyś być obsłużonym”  Stworzyłem autorską procedure usługi aby każdy mój gość czuł się bezpiecznie i komfortowo wiedząc jak przebiega serwis.”