...

Staros Hair & Beard- Studio & Barbershop

tonsor1951

from man to man

Linia przeciwwypadaniu włosów

historia

For People Who Love Plants

Tonsor” w łacinie to słowo oznaczające fryzjera czy golibrodę. W 1951 roku dziadkowie twórców tej niezwykłej marki otworzyli pierwszy salon fryzjerski. Od tamtej pory, przez kolejne pokolenia, wsłuchiwali się w potrzeby mężczyzn, by sprostać ich oczekiwaniom i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Produkty marki Tonsor 1951 powstały właśnie po to, by odpowiedzieć na te potrzeby i wprowadzić profesjonalizm i jakość do codziennej pielęgnacji i stylizacji mężczyzny. Każdy jej produkt jest wyjątkowy i odpowiada na inne wyzwania. W ofercie znajdziemy produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz niezwykłe produkty do stylizacji, które dopasują się idealnie do każdego stylu, niezależnie od tego jak wymagające są włosy. 

Receptury stworzone na bazie niezwykłych składników aktywnych sprawiają, że każdy kosmetyk nie tylko spełnia swoje zadanie, ale również współgra z innymi, czy to zapachem, czy uzupełniając jego działanie, a także pielęgnuje. Innowacyjne formuły produktów, sprawiają, że są proste w użyciu, idealnie sprawdzają się na co dzień, pielęgnując ciało, a fryzurze nadając efekt jak z salonu. Kosmetyki marki Tonsor 1951 nie są testowane na zwierzętach, większość produktów jest również wegańska. Są produkowane we Włoszech, gdzie narodziła się marka.

współpraca

Marka dla Twojego Barber Shopu

Napisz do Nas

Secure Payment

Curabitur interdum, nisl at tincidunt.

Delivered With Care

Donec sit amet neque id nisl.

Excellent Service

Amet neque id nisl ullamcorper.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.