MĘSKIE KOSMETYKI

TONSOR 1951: FROM MAN TO MAN

"Zadbaj o swoją skórę z naturalnymi kosmetykami Tonsor1951. Sprawdź nasze produkty już dziś i odkryj różnicę."

kosmetyki
historia

Tonsor” w łacinie to słowo oznaczające fryzjera czy golibrodę. W 1951 roku dziadkowie twórców tej niezwykłej marki otworzyli pierwszy salon fryzjerski. Od tamtej pory, przez kolejne pokolenia, wsłuchiwali się w potrzeby mężczyzn, by sprostać ich oczekiwaniom i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Produkty marki Tonsor 1951 powstały właśnie po to, by odpowiedzieć na te potrzeby i wprowadzić profesjonalizm i jakość do codziennej pielęgnacji i stylizacji mężczyzny. Każdy jej produkt jest wyjątkowy i odpowiada na inne wyzwania. W ofercie znajdziemy produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz niezwykłe produkty do stylizacji, które dopasują się idealnie do każdego stylu, niezależnie od tego jak wymagające są włosy. 

Receptury stworzone na bazie niezwykłych składników aktywnych sprawiają, że każdy kosmetyk nie tylko spełnia swoje zadanie, ale również współgra z innymi, czy to zapachem, czy uzupełniając jego działanie, a także pielęgnuje. Innowacyjne formuły produktów, sprawiają, że są proste w użyciu, idealnie sprawdzają się na co dzień, pielęgnując ciało, a fryzurze nadając efekt jak z salonu. Kosmetyki marki Tonsor 1951 nie są testowane na zwierzętach, większość produktów jest również wegańska. Są produkowane we Włoszech, gdzie narodziła się marka.

współpraca

Marka dla Twojego Barber Shopu

Napisz do Nas


  

Kategorie produktów

Tagi produktów