THE LONDON GROOMING COMPANY

lgc-view-alt-img
lgc-view-2-alt-img
lgc-models-alt-img

historia marki

The London Grooming Company to firma z siedzibą w samym sercu Londynu oferująca własne usługi barberskie i zajmująca się produkcją kosmetyków dla mężczyzn.

Kierując się zwyczajami i historią męskiej pielęgnacji tworzą gamę najwyższej jakości produktów dostosowanych i doskonalonych do stale zmieniających się w XXI wieku męskich potrzeb dodając do tradycji powiew świeżości i nowoczesności.

Kosmetyki obecne w ofercie firmy tworzone są w Wielkiej Brytanii z najwyższą troską pod okiem specjalistów i barberów z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale rozpoznają i rozumieją potrzeby współczesnego dżentelmena. Wyzwaniem The London grooming Company jest stworzenie najlepszej jakości produktu, łatwego i szybkiego w użyciu, który zapewni osiągnięcie efektu jak z salonu barberskiego bez wychodzenia z domu.

Wśród kosmetyków tworzonych z luksusowych składników pozyskiwanych z całego świata ze względu na ich jakość i zalety, każdy bez trudu odnajdzie coś dla siebie mając gwarancję, że produkt zapewni niesamowite doświadczenie w pielęgnacji skóry i włosów jednocześnie podkreślając własny styl i dbając o indywidualne potrzeby.