HEATH

Codzienna Ochrona Dla Wielkomiejskiego Mężczyzny

OCHRONA

Zaprojektowane, opracowane i stworzone dla mężczyzn, aby chronić skórę przed agresywnymi czynnikami otoczenia

NATURALNE FORMUŁY

Produkty Heath są starannie opracowane i mają w składzie co najmniej 90% naturalnych składników.

ROZWAŻNE PRZYGOTOWANIE

Kosmetyki wolne są od parabenów, siarczanów i mikrogranulek. Są odpowiednie dla wegan i nie były testowane na zwierzętach.

broda

Olejek do pielęgnacji brody

CIAŁO

Kolekcja do ciała

twarz

Kolekcja do oczyszczenia i nawilżenie skóry twarzy jak i pod oczami

Filozofia, na której oparte są produkty HEATH

Ochrona

Zaprojektowane, opracowane i stworzone dla mężczyzn, aby chronić skórę przed agresywnymi czynnikami otoczenia 

Naturalne formuły

Produkty Heath są starannie opracowane i mają w składzie co najmniej 90% naturalnych składników.

Rozważnie przygotowane

Kosmetyki  wolne są od parabenów, siarczanów i mikrogranulek. Są odpowiednie dla wegan i nie były testowane na zwierzętach.

Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii

Heath jest dumnie produkowany w Anglii ze składników pozyskiwanych w sposób zrównoważony z całego świata.

codzienna ochrona dla wielkomiejskiego mężczyzny

Firma i marka Heath powstała w 2017 roku w oparciu o założenie, że mieszkaniec metropolii  potrzebuje  więcej od swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej:  ochrony przed agresywnymi czynnikami otoczenia, w którym przebywa i  chwili dla przywrócenia swojej naturalnej równowagi.  Twórcy wyruszyli w tę podróż,  aby przekształcić codzienną pielęgnację skóry w chwilę pobytu w prywatnym Spa.

Stworzyli gamę łatwych w użyciu, naturalnych produktów, które poprawiają samopoczucie.

Produkowane lokalnie w Anglii, składają się z  silnie działających,  aktywnych, składników. Kosmetyki Heath są bardzo cenione przez społeczność Swoich użytkowników. Nie tylko dlatego, że nawilżają, oczyszczają i chronią ich skórę, ale także dlatego, że każdego dnia,  mogą się oni poczuć  najlepszą wersją siebie.

Mężczyźni chcą doskonałej, łatwej w użyciu pielęgnacji  dla skóry, takiej  która  daje poczucie komfortu ale też ładnie pachnie. Chcą prostych rozwiązań, które spełnią swoje zadanie. Szukają również dobrze zaprojektowanych i precyzyjnie wykonanych przedmiotów – jakość i solidne, rzemieślnicze, wykonanie mają znaczenie. Pionierskie formuły Heath, zapewniają szybkie rezultaty bez zbędnych ceregieli. 

Kilka słów od Harry’ego, współzałożyciela

Założyłem Heatha z moim ojcem po grze w squasha. Obaj mieszkaliśmy w Londynie, Ja pracowałem w branży nieruchomości, a mój Tata był zajęty budowaniem marki produktów do higieny osobistej. Można śmiało powiedzieć, że obaj byliśmy „wielkomiejskimi mężczyznami”, zawsze w ruchu i brakiem czasu.

Odkryliśmy, że te chwile były bardzo potrzebne, aby uciec od miejskiego zgiełku. Nasza cotygodniowa gra w squasha stała się terapeutycznym sposobem na reset.

Pewnej październikowej niedzieli tata i ja właśnie skończyliśmy mecz. Rozmowa przeniosła się na pielęgnację skóry dla mężczyzn. To była krótka rozmowa, a z niej prosty  wniosek – proste, dobrze zaprojektowane produkty, które chronią mężczyzn przed miejskim środowiskiem i sprawiają, że czujesz się świetnie, nie istnieją. Uzbrojony w tę myśl  wyruszyłem w podróż.

Od tego momentu moim celem było zapewnienie ochrony mężczyznom pod każdym względem. Dostarczyć im funkcjonalnych produktów, które chronią jego skórę, ale także ułatwiają codzienną rutynę pielęgnacji skóry, która ma pozytywny wpływ na umysł. Chciałem zmienić pielęgnację skóry na moment odnowy biologicznej, codzienny rytuał, który pomoże im, na krótko, oderwać się od codziennego pędu , tak jak robiliśmy to z Tatą podczas gry w squash.

Harry

Założyciel

Interested? Shop This Plant Collection!

Neque porro quisquam est, qui dolore ipsum quia dolor sit amet, consectetur adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.